KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10905105
nr 1090 5105
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Träsnitt, Philip von Schantz (1928-1998), signerad. - 59, motivet: 29x35
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2017
kl 20:12:18
16/2 18:29:38
100 kr
19/2 11:06:34
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz